Overzicht 17 jaar kroegentochten

8 mei 2009

  • Broken Bottle in JH ‘t Effect (Melodieuze rock)
  • Folgazàn in De Litanie (Popfolk)
  • 70 & Orange in Nobis (Rock)
  • Sic Bo in De Swaene (Ska)
  • Nova Zembla in De Clochard (Indie-Rock)
  • The Usual Suspects in La Mouche (Rock & Roll)
  • DMC in The New Enjoy ((Covers)
  • Pura Vida in De Willem Tell (Reggae)

2 mei 2008

  • Quarteto De Amberes in ‘t Effect (Latino)
  • Zion Youth in De Litanie (Reggae)
  • Bluf in Nobis (Pop & Rock)
  • The Craft in De Swaene (Rock)
  • Ed & The Burritos in De Clochard (Bluesrock)
  • Indian Cigars in La Mouche (New Orleans)
  • Disco Explosion in The New Enjoy (Disco)
  • De Kemels in de Welkom (Nederpop)

4 mei 2007

  • Fuzz in ’t Effect (Stu-Bru)
  • Chamaquiando in De Litanie (Cuban-Latino)
  • Monkfish in Nobis (Power-Pop)
  • The Splitters in De Swaene (Ska)
  • Catfish in De Clochard (Blues-Rock)
  • Dok&Djivagoos in La Mouche (Rock)
  • Blunt in Enjoy (Folkrock)
  • Mama Jody in De Welkom (50’s, 60’s & 70’s)

5 mei 2006

  • 70 & Orange in ’t Effect (Afrekeningsmuziek)
  • The Rumble Tubes in De Litanie (Swing & Roots Jazz)
  • Bacasti Karma in Nobis (Funky Jazzrock)
  • Broken Bottle in De Swaene (Jazzy Pop)
  • Mansana Combo in De Clochard (Latino)
  • Banana Peel Blues Band in La Mouche (Blues)
  • Feedback in Enjoy (Poprock)
  • Monkfish in De Poezenhoek (power-pop)
  • Strawberry Jam in De Welkom (all round rock)
  • Missing Links in Willem Tell (90’s till now)

6 mei 2005

  • Cajole in ’t Effect (Folk)
  • Ritmo Latino in De Litanie (Musica Latina)
  • Moonshine Reunion in Nobis (Rockabilly)
  • Banda del Pollo in De Swaene (wereldmuziek)
  • Babelina in De Clochard
  • Elm Street in La Mouche (Bluesrock)
  • ’t Is 70, 80 en 90 in Enjoy (Belgenrock)
  • Monkfish in De Poezenhoek (power-pop)
  • Lucky Clover in De Welkom (ambiance-covers)
  • Re-style in Willem Tell (covers)

7 mei 2004

  • Mansana Band in ’t Effect (Salsa-Latino)
  • Bluesshot in De Litanie (Blues)
  • Projecto Secreto in De Swaene (Ska)
  • The Groove Masters in De Clochard (Groove-Jazz)
  • Lipstick Traces in Enjoy (Blues-Rock)
  • Denwood & Friends in De Poezenhoek (Pop en rock classics)
  • Monkey Wrench in De Welkom (Rock Covers)
  • Feedback in Willem Tell (Pop-rock)

2 mei 2003

  • The Alley Gators in De Litanie (Swingende Blues)
  • Stache in ’t Effect (Voodoo-rootsrock)
  • Son Candela in De Swaene (Salsa-Latino)
  • Coal-Black in de Enjoy (Rake Covers)
  • Bruno de Bruxelles in De Poezenhoek (Latin Surfjazz)
  • Azdamme in de Welkom (Sixties & Seventies)
  • The Vipers in de Willem Tell (Doorleefde Covers)
  • Sois Belle in De Clochard (Folk Pop)

3 mei 2002: ’t beste van 10 jaar kroegentocht

  • High Bloove in De Clochard (Groov’n)
  • Indian Cigars in De Litanie (“New” New Orleans)
  • Zakdoek in De Swaene (Vlaams geweld)
  • Rhythm Deep in ‘tEffect (Rhythm & Jazz)
  • The Craft in La Mouche (Dampende Covers)
  • Catfish in Enjoy (Blues & Rockabilly)
  • Kick’em Jenny in De Poezenhoek (Folk)
  • Chris Hageland in Willem Tell (Rock’n Evergreens)

4 mei 2001

  • Bruno in De Sportkring (Folk Rock)
  • The Persuaders in De Litanie (Rhythm & Blues)
  • The Craft in De Swaene (Steam’n Covers)
  • High Bloove in De Clochard (Groov’n)
  • Snipe in La Mouche (Grunge Rock)
  • Lexy Boy & Dark Shades in Enjoy (Rock ‘n Roll)
  • Superfreak in Willem Tell (Discofunk)
  • The Splifftones in De Poezenhoek (Reggae)

5 mei 2000

  • TRM-Band in Willem Tell (de betere covers)
  • Rhythm’Deep in De Clochard (Rhythm & Jazz)
  • Catfish in De Litanie (Country Blues)
  • Freddy Bierset Trio in Enjoy (Meezingers)
  • Shrapnel in De Swaene (Keltische Folk)
  • The Indian Cigars in La Mouche (New New-Orleans)
  • The Mighty Pirates in De Poezenhoek (Reggae)

7 mei 1999

  • Stage 2 in De Swaene (Soul Blues)
  • Bananapeel Blues Band in De Clochard (Swingende Blues)
  • The Craft in De Sportkring (Dampende covers)
  • Nomades in La Mouche (Bretoense folk)
  • Johnny Champ & The Chimps in De Litanie (Muzikaal entertainment)
  • Jaman in Enjoy (Reggae)
  • Dux Band in De Poezenhoek (Akoestische Pop)
  • Second Life in Willem Tell (Blues Rock)

8 mei 1998

  • Jackanorgy in La Mouche (Akoestische pop)
  • Kick’em Jenny in De Swaene (Ierse Folk)
  • Torck in De Litanie (Chansons)
  • High Dancety in Enjoy (Funk & Soul)
  • Blue Buzz in De Clochard (Blues)
  • Azdamme in De Sportkring (Sixties)
  • De Tekenen in Akuna Matata (Rockabilly)
  • Whisky and The Circumstances in Willem Tell (Rock)

2 mei 1997

  • The Vipers in De Sportkring (Covers)
  • The Craft in De Buize (Akoestische Rock)
  • Red Rooster in Dorien’s (Blues)
  • Franste in De Swaene (Barok tot Fusion)
  • O’Djavel in ’t Gemeentehuis (Vlaamse Folk)
  • The Plastic Pigs in Willem Tell (Pop)
  • Catfish in La Mouche (Blues, Country, Rock & Roll)
  • Pull Dog Slim & The Indian Cigars in De Clochard (A la New Orleans)

3 mei 1996

  • Blue Window in De Buize (Populaire muziek)
  • 18 Karaat in De Sportkring (Nederlandstalige pop)
  • De Veske Voljeire in ’T Gemeentehuis (Volksmuziek)
  • Piotto’s in De Swaene (Zigeunermuziek)
  • Random Quintet in De Clochard (Blues – Jazz – Bossa Nova)
  • Lemon in Dorien’s (Grunge)
  • One 2 Waziro in De Craenepoel (Reggae)
  • Zep Zupiler in Willem Tell (Rock covers)

5 mei 1995

  • The Craft in Willem Tell (Rock)
  • Zakdoek in ‘T Gemeentehuis (Meezingers)
  • Azdamme in De Buize (Akoestische Rock)
  • The Belvederes in De Craenepoel (Cajun, Zydeco en Country)
  • Chris Hageland in De Sportkring (Covers)
  • Blue Date in Dorien’s (Blues)
  • Brugs Dweilorkest in De Swaene (Dixie)
  • Tamlin in De Clochard (Ierse Folk)

6 mei 1994

  • Walter De Buck in De Buize (Volksmuziek)
  • The Craft in Dorien’s (Rock)
  • Hideaway in De Sportkring (Blues)
  • Catfish in De Craenepoel (Rhythm & Blues)
  • Devine Barnacles in Willem Tell (Rock)
  • Freddy Couchéband in ‘t Gemeentehuis (Dixie)
  • De Fidelen in De Swaene (Blaasmuziek)

7 mei 1993

  • Norbert De Taeye in De Craenepoel (The Romanian Concert)
  • Blue Jeans Factory in Willem Tell (Rock)
  • Catfish in High Chapparal (Rhythm & Blues)
  • De Klieke in De Swaene (Blaasmuziek)
  • Erik Wille & Gezelschap in ’t Gemeentehuis (Volksmuziek)
  • Acker G in De Sportkring (Rock)
  • Dizzy Dirty Dixieland Band in Voetballokaal (Jazz)